Otvorené Pon - Pia: 08:00 - 18:00
Email info@pledge.sk Volajte! + 421 904556612
Otvorené Pon - Pia: 08:00 - 18:00
Email info@pledge.sk Volajte! + 421 904556612

Naše práce

Niekoľko našich výtvorov, ktoré by si mal vidieť

TechN.SK

Internetový magazín TechN.SK, ktorý bol vo svojom čase jedným z najsledovanejších magazínov svojho druhu. Primárny focus na moderné technológie (smartfóny, počítače, automobily a rôzne gadgety). 

Vytvorený celý web, sociálna sieť a rovnako aj YouTube. Pravidelná starostlivosť o web. Cieľom neustále prinášať inovácie a hľadať možnosti pre reálne zvyšovanie návštevnosti. Pre klienta taktiež písané články a PR články. 

Klient.TechN.SK

Portfólio pre profesionálneho fotografa

Každý fotograf musí mať miesto, kde môže pravidelne ukazovať svoju tvorbu. Neodmysliteľnou súčasťou takého miesta je aj “simple riešenie”, aby sa potencionálny záujemca o jeho služby len tak nestratil a už na prvý pohľad videl, čo fotograf dokáže.

Pre profesionálneho fotografa sme vytvorili komplexný web a aktívne sme sa starali o aktuálnosť webu. Dnes je jeho web neodmysliteľnou súčasťou a aktívne naberá nových čitateľov, ktorí sa kochajú kvalitou fotografií. 

Správa Facebook stránky

V dnešnej dobe je pre akúkoľvek spoločnosť nesmierne dôležitá komunikácia s aktuálnym i potencionálnym zákazníkom. Našou úlohou bolo dostať obchod a magazín o teniskách najviac do povedomia a samozrejme získať reálne predaje sortimentu. 

Do kampane sme zapojili všetky svoje know how a vytvorili sme niekoľko grafických materiálov, ktoré dokázali ľudí upútať a s obsahom komunikovať.