Otvorené Pon - Pia: 08:00 - 18:00
Email info@pledge.sk Volajte! + 421 904556612
Otvorené Pon - Pia: 08:00 - 18:00
Email info@pledge.sk Volajte! + 421 904556612

SEO AUDIT

Hneď v úvode sa musíme priznať, že NIE SME KLASICKÁ SEO AGENTÚRA. Sme spoločnosť, ktorá sa dlhodobo venovala prevádzkovaniu internetových portálov a aj ich naďalej prevádzkuje. Hoci majú naše vedomosti teoretický základ, v praxi sú otestované na nás samých.

Inými slovami, určite Vám nebudeme odporúčať techniky na zlepšenie pozícií, ktoré sme nevyskúšali sami na sebe. Prevádzkujeme viacero internetových portálov už niekoľko rokov. Počas tejto doby sa nám podarilo zistiť čo reálne funguje a čo nie. Preto chceme aj našim klientom ponúknuť skutočnú hodnotu za peniaze, ktoré investujú do rozvoja svojho podnikania.

Sme presvedčení, že len úspech a spokojnosť našich zákazníkov môže priniesť úspech aj nám. Preto ku každému klientovi pristupujeme individuálne a odvádzame prácu tak ako by sme ju odvádzali pre seba.

SEO Audit

Prvým krokom k lepším pozíciám vo vyhľadávaniach je „spoznať SÁM SEBA“ a správne identifikovať konkurenciu.

Pri objednaní služby SEO Audit od nás dostanete spätnú väzbu v podobe analýzy Vášho webu a v identifikácii Vašej konkurencie.

Analýza webu obsahuje report týkajúci sa dodržiavania technických pravidiel, ktoré zohrávajú významnú úlohu pri zlepšovaní pozícií vo vyhľadávaniach. Pozrieme sa napríklad na to či a aké tagy používate, či ich používate správne, či na Vašom webe máte meta popisy, ako máte štruktúrované odkazy, či máte správne nastavené kľúčové slová, aké formáty multimediálnych súborov používate a aký majú vplyv na pozície vo vyhľadávaniach a podobne.

Následne sa pozrieme na Vašu konkurenciu kde identifikujeme ako sa im darí v očiach vyhľadávačov, aké priemerné pozície dosahujú a kde majú slabiny.

Po tom ako spravíme analýzu Vášho webu a identifikujeme konkurenciu vrátane ich slabín tak Vám navrhneme sadu odporúčaní a príležitostí akým smerom by sa mal uberať Váš projekt.

Ako to funguje?

Službu SEO AUDIT Vám dodáme za menej ako 2 týždne.

Máte otázku ? Chceli by ste využiť naše služby? Kontaktujte nás