Otvorené Pon - Pia: 08:00 - 18:00
Email info@pledge.sk Volajte! + 421 904556612
Otvorené Pon - Pia: 08:00 - 18:00
Email info@pledge.sk Volajte! + 421 904556612

Zvýšte počet fanúšikov na Facebooku pomocou pozvánok. Takto pozvete všetkých ľudí, ktorí reagovali na Váš príspevok naraz

Hoci mnoho marketérov hovorí, že Facebook je pomaly, ale isto na ústupe, tak aj napriek tomu sa jedná aktuálne o najväčší kanál, cez ktorý možno šíriť obsah. Všimli ste si niekedy, že Facebook stránky zdieľajú obrázky s možnosťou „hlasovania“? Robia to z jediného dôvodu, na konci dňa chcú na tom zarobiť.

Získajte viac relevantných fanúšikov

Aj z malej stránky pomocou pozvánok môžet vybudovať veľkú komunitu s relatívne malými nákladmi. Dnes, keď chcete získavať fanúšikov tak si vo väčšine prípadoch musíte za nich zaplatiť, a nejedná sa o malé sumy peňazí. Preto spôsob pozývania ľudí, aby sa stali fanúšikmi Vašej stránky je stále populárnejší. Nejedná sa však o pozývanie ľudí, ktorí nemajú absolútne žiaden záujem o Váš obsah, ale o ľudí, ktorých aspoň čiastočne zaujíma.

Pozývať ľudí môžete manuálne po rozkliknutí interakcií, alebo automaticky za pomoci využitia scriptu nižšie, ktorý oceníte za podmienky väčšieho zásahu príspevku.

javascript:var inputs = document.querySelectorAll(‘a._42ft._4jy0._4jy3._517h’);

for(var i=1; i<inputs.length;i++) { inputs[i].click(); }

Na to, aby ste mohli pozvať ľudí pomocou scriptu naraz a nie po jednom je potrebné, aby ste otvorili a rozklikli interakcie statusu.

Facebook ako ziskat lajky
Zdroj: Pledge.sk

Následne si otvorte konzolu pre vývojárov (klávesová skratka – Control+Shift+J) a vložte script do konzoly. Potom stlačte enter a môžete následne sledovať ako sú pozvánky rozosielané.

ako pozvat ludi aby dali like na facebooku
Zdroj: Pledge.sk